De komende week zetten we de puntjes op de i voor het komend weekend, wanneer er voor de derde keer op rij het NK Aangepast Badminton in Veenendaal gespeeld wordt.
Dit NK kan niet zonder de enthousiaste vrijwilligers, die voor, tijdens en na het het evenement meehelpen.
Ook dit jaar worden we gesteund door onze trouwe en nieuwe sponsoren die dit evenement mede mogelijk maken.
Via deze weg willen wij onze vrijwilligers en sponsoren bedanken die samen met de organisatie het NK ook dit jaar weer tot een succes gaan maken.
We zien jullie graag volgend weekend 22 en 23 april 2017 in de Sporthal de Vallei in Veenendaal.
Op 22 april zal het NK officieel geopend worden door de wethouder Sport in Veenendaal Engbert Stroobosscher.
En op 23 april zal de prijsuitreiking gedaan worden door de Burgemeester van Veenendaal, Wouter Kolff en bestuurslid Verenigingsondersteuning van Badminton Nederland Bram Reudink.
